I PRAY FOR PEACE - akcja Światowych Dni Młodzieży

Ukraina – Afryka – Syria – Irak (i wiele innych) to ziemie, które realnie cierpią w momencie, w którym piszemy ten post. I PRAY FOR PEACE – to akcja Światowych Dni Młodzieży.

 

 

Młodzież z całego świata modli się o pokój. W obliczu niesprawiedliwości i konfliktów, oraz brutalnych ataków na niewinnych ludzi, nie możemy pozostać obojętni. W naszych młodych sercach budzi się bunt przeciw złu, dlatego chcemy się temu przeciwstawić. Nie mamy broni - nie mamy pieniędzy - nie znamy nikogo wpływowego, ale mamy różaniec! Chcemy się modlić, prosić Boga o łaskę pokoju.

Zachęcamy! Jeśli potrafisz się modlić, a nawet jeśli jeszcze tego nigdy nie robiłeś, przyłącz się do nas. Niech do Nieba popłynie szturm modlitwy z całego świata.

Nasz apel dedykujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którym bliski jest pokój na świecie. Do modlitwy w tej intencji zachęcił nas Ojciec Święty Franciszek, mówiąc: "Skarga przed Bogiem jest modlitwą serca".

"Konieczna jest modlitwa odważna, tak jak Abrahama, który zmagał się z Panem, aby ocalić miasta, jak Mojżesza, który trzymał ręce wzniesione w górę i utrudzony modlił się do Boga (...) Modlitwa czyni cuda, ale trzeba wierzyć!" (Ojciec Święty Franciszek)

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Światowe Dni Młodzieży w Krakowie 2016

Please publish modules in offcanvas position.