Kontakt

20 maja 2009

Ogólna

Możliwość komentowania Kontakt została wyłączona


Witamy na naszej stronie!

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi również naszej parafii. Parafia Św. Rodziny w Warszawie obejmuje ok. 2500 rodzin zamieszkujących głównie  nowe osiedla na granicy Ursusa i Włoch.

Naszym celem jest zebranie na naszej stronie informacji mogących zainteresować naszych parafian. Zachęcamy wszystkich do współpracy. Jeśli uważacie Państwo, że nasi parafianie powinni o czymś się dowiedzieć, znacie ciekawe miejsca w internecie, które warto odwiedzić, macie pomysły, jak uatrakcyjnić naszą stronę – przyślijcie do nas e-mail na adres poczta@ak-swrodzina.pl

Chcielibyśmy, by nasza strona stanowiła dla wszystkich parafian pewne źródło aktualnych i ciekawych informacji.

Zapraszamy!
 
POAK przy Parafii Św. Rodziny w Warszawie
e-mail: poczta@ak-swrodzina.pl